Przekaż swoje 1,5% na rzecz Fundacji Amicis!

Czy masz wrażliwe serce i chciałbyś pomagać potrzebującym? Jeśli tak, to idealnie trafiłeś! Dołącz do nas i wesprzyj podopiecznych Fundacji Amicis. 💖

Fundacja Amicis udziela wsparcia finansowego i rzeczowego instytucjom oświatowym, wychowawczym i opiekuńczym. Domy opieki społecznej, które dają schronienie wielu pokrzywdzonym przez los ludziom, otrzymują od nas nieodpłatnie sprzęt AGD marki Amica.

Ale to nie wszystko! Fundacja wspiera też aktywny wypoczynek dla dzieci i młodzieży, zwłaszcza tych z mniejszych miasteczek i obszarów wiejskich, finansując różne formy sportu oraz wycieczki krajoznawczo-turystyczne. Ponadto angażuje się w inicjatywy kulturalne, które pozwalają młodym ludziom rozwijać swoje pasje i umiejętności.

W Fundacji Amicis wierzymy w siłę wspólnoty. Nasza działalność to nie tylko finansowe wsparcie, ale także bliski kontakt z osobami potrzebującymi. Regularnie odwiedzamy szkoły, przedszkola, domy dziecka oraz rodziny, aby bezpośrednio dotrzeć do tych, którzy potrzebują naszej pomocy.

Masz możliwość pomocy bez wychodzenia z domu – wystarczy przekazać 1,5% swojego podatku na cele Fundacji Amicis. Jesteś gotowy, by zmieniać świat i uczynić go lepszym miejscem dla wszystkich?
Numer KRS Fundacji Amicis to 0000228508. Każda pomoc się liczy, a Twoje wsparcie może zmienić czyjeś życie. 💫